2. Liga
so 20. 04. 2013
14:00
č.z.: 61061
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 20. 04. 2013
09:00
č.z.: 61062
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988 B
HBC Fire horses Živanice
ne 14. 04. 2013
11:00
č.z.: 61059
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988 B
SK OEZ Testa Letohrad B
so 13. 04. 2013
14:00
č.z.: 61058
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Fire horses Živanice
so 06. 04. 2013
17:00
č.z.: 61056
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HbC Chlumec nad Cidlinou
so 06. 04. 2013
14:00
č.z.: 61055
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad B
HBC Hradec Králové 1988 B
so 06. 04. 2013
14:00
č.z.: 61057
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy
so 30. 03. 2013
14:00
č.z.: 61053
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad B
HbC Chlumec nad Cidlinou
so 30. 03. 2013
12:00
č.z.: 61054
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988 B
Ježci Heřmanův Městec
so 23. 03. 2013
17:00
č.z.: 61051
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 23. 03. 2013
14:00
č.z.: 61050
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HbC Chlumec nad Cidlinou
so 16. 03. 2013
14:00
č.z.: 61046
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK OEZ Testa Letohrad B
so 16. 03. 2013
14:00
č.z.: 61047
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Hradec Králové 1988 B
so 09. 03. 2013
14:00
č.z.: 61045
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 09. 03. 2013
09:30
č.z.: 61044
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad B
HBC Fire horses Živanice
so 02. 03. 2013
11:30
č.z.: 61042
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Hradec Králové 1988 B
so 02. 03. 2013
09:30
č.z.: 61040
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
Ježci Heřmanův Městec
so 24. 11. 2012
14:00
č.z.: 61027
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
1.HBC Svitavy
so 24. 11. 2012
14:00
č.z.: 61039
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
1.HBC Svitavy
so 24. 11. 2012
13:00
č.z.: 61038
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
SK OEZ Testa Letohrad B
so 24. 11. 2012
11:00
č.z.: 61037
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988 B
Ježci Heřmanův Městec
so 17. 11. 2012
13:30
č.z.: 61036
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Fire horses Živanice
so 17. 11. 2012
13:00
č.z.: 61034
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
Ježci Heřmanův Městec
so 10. 11. 2012
14:00
č.z.: 61033
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
HBC Hradec Králové 1988 B
so 10. 11. 2012
11:30
č.z.: 61031
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 03. 11. 2012
17:30
č.z.: 61030
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
SK OEZ Testa Letohrad B
so 03. 11. 2012
14:00
č.z.: 61029
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
Ježci Heřmanův Městec
so 27. 10. 2012
14:00
č.z.: 61025
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
Ježci Heřmanův Městec
so 27. 10. 2012
14:00
č.z.: 61026
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HBC Hradec Králové 1988 B
so 20. 10. 2012
17:00
č.z.: 61024
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HBC Hradec Králové 1988 B
so 20. 10. 2012
14:00
č.z.: 61022
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
HbC Chlumec nad Cidlinou
so 13. 10. 2012
14:00
č.z.: 61019
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad B
HBC Hradec Králové 1988 B
so 13. 10. 2012
14:00
č.z.: 61020
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
HbC Chlumec nad Cidlinou
so 13. 10. 2012
14:00
č.z.: 61021
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
1.HBC Svitavy
so 06. 10. 2012
14:00
č.z.: 61017
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
SK OEZ Testa Letohrad B
so 06. 10. 2012
14:00
č.z.: 61018
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Hradec Králové 1988 B
so 29. 09. 2012
14:00
č.z.: 61015
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HbC Chlumec nad Cidlinou
so 29. 09. 2012
09:30
č.z.: 61013
Místo: Pardubice-Svítkov
HBC Fire horses Živanice
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 22. 09. 2012
14:00
č.z.: 61010
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
SK OEZ Testa Letohrad B
so 22. 09. 2012
14:00
č.z.: 61012
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988 B
HbC Chlumec nad Cidlinou
so 15. 09. 2012
14:00
č.z.: 61008
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 15. 09. 2012
14:00
č.z.: 61009
Místo: Letohrad
SK OEZ Testa Letohrad B
HBC Fire horses Živanice
so 08. 09. 2012
14:00
č.z.: 61005
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Fire horses Živanice
so 08. 09. 2012
13:00
č.z.: 61004
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988 B
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 01. 09. 2012
14:00
č.z.: 61001
Místo: Chlumec nad Cidlinou
HbC Chlumec nad Cidlinou
TJ Lokomotiva Česká Třebová B
so 01. 09. 2012
14:00
č.z.: 61002
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988 B
HBC Fire horses Živanice
so 01. 09. 2012
14:00
č.z.: 61003
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
SK OEZ Testa Letohrad B