Český pohár

Známe tři postupující na Final Four Českého poháru!

V neděli 25. února byly na programu hned tři duely čtvrtfinále Českého poháru. V něm poměřují síly ze všech soutěžních úrovní. Hostivař přetlačila Letohrad a bude 29. - 30. března obhajovat loňský titul! Historický postup slaví Jaselská Opava z 2. Ligy. Dalším postupujícím je Kert Park Praha.

Kert nedal prvoligovému Pedagogu šanci

HC Kert Park Praha vs. TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice 6:1 (1:0, 5:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Kruček (Zvonek), 18. Fejfar (Zvonek, Novák), 21. Novák (Fejfar, Zvonek), 23. Zvonek (Konopásek), 26. Javůrek (Konopásek, Hrdlička), 27. Zvonek (Kruček, Novák) - 33. Zelenka (Malecha, Kvítek).

Střely: 38:21, vyloučení: 0:2, přesilovky 2:0, využití přesilovek: 0:0, v oslabení: 0:0, diváků: 38.

Šlo o zajímavé střetnutí. Borci z Lužin šli v první třetině do vedení, ale Jihočeši svou hrou překvapili a drželi tempo se svým soupeřem. Avšak nápor stoupal a ve druhé části se prosadil Kert Park hned pětkrát, což rozhodlo zápas. Dvě branky dal Dalimil Zvonek. Ve 34. minutě dal čestnou branku Zelenka. Po dlouhé době se tak Kert Park bude prát o tzv. double (titul – Extraliga mužů a Český pohár).