Oblastní Liga
so 19. 04. 2014
12:30
č.z.: 533131
Místo: Krupka
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice B
so 19. 04. 2014
09:00
č.z.: 533130
Místo: Krupka
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 19. 04. 2014
08:00
č.z.: 533132
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 13. 04. 2014
10:45
č.z.: 533123
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
so 12. 04. 2014
14:00
č.z.: 533122
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 12. 04. 2014
12:00
č.z.: 533125
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 05. 04. 2014
14:15
č.z.: 533120
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
so 05. 04. 2014
08:00
č.z.: 533119
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 30. 03. 2014
15:15
č.z.: 533111
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Křídla Sovětů
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 30. 03. 2014
10:45
č.z.: 533114
Místo: Krupka
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 29. 03. 2014
15:00
č.z.: 533112
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
so 29. 03. 2014
10:45
č.z.: 533110
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 22. 03. 2014
14:00
č.z.: 533108
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 22. 03. 2014
09:00
č.z.: 533106
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 16. 03. 2014
12:30
č.z.: 533101
Místo: Krupka
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
ne 16. 03. 2014
10:45
č.z.: 533042
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
so 15. 03. 2014
17:00
č.z.: 533099
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 15. 03. 2014
12:00
č.z.: 533098
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Křídla Sovětů
SHC Killers Litoměřice B
so 15. 03. 2014
08:00
č.z.: 533100
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 09. 03. 2014
12:00
č.z.: 533095
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 09. 03. 2014
10:45
č.z.: 533092
Místo: Krupka
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 08. 03. 2014
14:00
č.z.: 533093
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
so 08. 03. 2014
10:45
č.z.: 533096
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Křídla Sovětů
ne 02. 03. 2014
16:00
č.z.: 533086
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 02. 03. 2014
10:45
č.z.: 533088
Místo: Krupka
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 01. 03. 2014
10:45
č.z.: 533090
Místo: Krupka
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
so 01. 03. 2014
09:00
č.z.: 533089
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 23. 02. 2014
12:00
č.z.: 533082
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
so 22. 02. 2014
09:00
č.z.: 533080
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
so 22. 02. 2014
09:00
č.z.: 533081
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 16. 02. 2014
09:00
č.z.: 533076
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
so 15. 02. 2014
10:45
č.z.: 533078
Místo: Krupka
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 15. 02. 2014
09:00
č.z.: 533075
Místo: Krupka
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 07. 12. 2013
12:45
č.z.: 533005
Místo: Usti nad Labem
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
HSÚ Křídla Sovětů
ne 01. 12. 2013
14:00
č.z.: 533069
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Sharks Neštěmice
so 30. 11. 2013
11:45
č.z.: 533068
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
so 30. 11. 2013
10:00
č.z.: 533070
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 30. 11. 2013
09:30
č.z.: 533071
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Křídla Sovětů
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
ne 24. 11. 2013
10:45
č.z.: 533064
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
so 23. 11. 2013
16:00
č.z.: 533062
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
so 23. 11. 2013
14:00
č.z.: 533065
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
so 23. 11. 2013
10:45
č.z.: 533066
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 16. 11. 2013
09:00
č.z.: 533057
Místo: Krupka
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 16. 11. 2013
09:00
č.z.: 533056
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
SHC Killers Litoměřice B
ne 10. 11. 2013
14:00
č.z.: 533054
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
ne 10. 11. 2013
09:00
č.z.: 533053
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 09. 11. 2013
13:45
č.z.: 533051
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Sharks Neštěmice
ne 03. 11. 2013
10:45
č.z.: 533048
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
ne 03. 11. 2013
09:00
č.z.: 533045
Místo: Krupka
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Křídla Sovětů
so 02. 11. 2013
10:45
č.z.: 533046
Místo: Krupka
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HSÚ Sonáta Neštěmice
so 02. 11. 2013
09:00
č.z.: 533044
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 26. 10. 2013
11:00
č.z.: 533041
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Křídla Sovětů
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 26. 10. 2013
09:00
č.z.: 533040
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
ne 20. 10. 2013
09:00
č.z.: 533035
Místo: Krupka
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
so 12. 10. 2013
16:00
č.z.: 533029
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
SHC Killers Litoměřice B
so 12. 10. 2013
10:45
č.z.: 533026
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
so 12. 10. 2013
10:15
č.z.: 533030
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Křídla Sovětů
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 12. 10. 2013
09:00
č.z.: 533027
Místo: Krupka
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 05. 10. 2013
14:15
č.z.: 533020
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
so 05. 10. 2013
12:30
č.z.: 533022
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
so 05. 10. 2013
10:45
č.z.: 533024
Místo: Krupka
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HSÚ Sharks Neštěmice
so 05. 10. 2013
09:00
č.z.: 533023
Místo: Krupka
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HBC Orlík Ústí nad Labem
ne 29. 09. 2013
14:30
č.z.: 533017
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC 74
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 29. 09. 2013
10:45
č.z.: 533016
Místo: Krupka
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
SHC Killers Litoměřice B
so 28. 09. 2013
10:45
č.z.: 533015
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
so 28. 09. 2013
09:00
č.z.: 533014
Místo: Krupka
HSÚ Sharks Neštěmice
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
so 21. 09. 2013
14:00
č.z.: 533010
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice B
HBC Orlík Ústí nad Labem
so 21. 09. 2013
10:45
č.z.: 533009
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Vulkano Depot Dobětice
so 21. 09. 2013
09:00
č.z.: 533011
Místo: Krupka
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
HSÚ Sharks Neštěmice
so 21. 09. 2013
08:00
č.z.: 533012
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pivní Veteráni Ústí nad Labem
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
so 14. 09. 2013
14:15
č.z.: 533004
Místo: Krupka
HBC Orlík Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 14. 09. 2013
09:00
č.z.: 533002
Místo: Krupka
HSÚ Koliba Ústí nad Labem B
HSÚ Foreads Ústí nad Labem