Extraliga juniorů
so 07. 04. 2018
13:00
č.z.: 4165
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ KOVO Praha
ne 01. 04. 2018
15:00
č.z.: 4126
Místo: Praha - Čimice !
HBC Hostivař
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 31. 03. 2018
14:00
č.z.: 4156
Místo: Olomouc
HBC Gladiators Olomouc
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 31. 03. 2018
11:30
č.z.: 4041
Místo: Plzeň - Štruncovy sady !
HC Buldoci Stříbro
HSÚ Wolves Chomutov
pá 30. 03. 2018
16:30
č.z.: 4136
Místo: Plzeň - Štruncovy sady !
HC Buldoci Stříbro
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 25. 03. 2018
14:00
č.z.: 4171
Místo: Olomouc
HBC Gladiators Olomouc
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 11. 03. 2018
11:00
č.z.: 4018
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HC Švantlův Dvůr Písek
so 10. 03. 2018
13:00
č.z.: 4131
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 04. 03. 2018
11:00
č.z.: 4200
Místo: Nové Strašecí
HBC Nové Strašecí
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 25. 02. 2018
14:30
č.z.: 4185
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HSÚ Wolves Chomutov
ne 03. 12. 2017
13:00
č.z.: 4067
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hradec Králové 1988
so 02. 12. 2017
11:00
č.z.: 4116
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ne 26. 11. 2017
11:00
č.z.: 4183
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
HC Švantlův Dvůr Písek
ne 26. 11. 2017
09:30
č.z.: 4184
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Snack Dobřany
so 25. 11. 2017
16:00
č.z.: 4176
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek
so 25. 11. 2017
14:00
č.z.: 4177
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
Elba DDM Ústí nad Labem
so 18. 11. 2017
13:00
č.z.: 4110
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
SK Jihlava
so 11. 11. 2017
13:15
č.z.: 4063
Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 11. 11. 2017
11:30
č.z.: 4151
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HSÚ Wolves Chomutov
so 04. 11. 2017
13:00
č.z.: 4054
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Gladiators Olomouc
ne 29. 10. 2017
15:00
č.z.: 4069
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Gladiators Olomouc
so 28. 10. 2017
11:30
č.z.: 4034
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HC Buldoci Stříbro
so 21. 10. 2017
15:00
č.z.: 4037
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
HBC Gladiators Olomouc
so 21. 10. 2017
13:00
č.z.: 4039
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HbK Karviná
so 14. 10. 2017
15:30
č.z.: 4029
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
ne 08. 10. 2017
11:00
č.z.: 4095
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 07. 10. 2017
16:00
č.z.: 4087
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hradec Králové 1988
so 07. 10. 2017
16:00
č.z.: 4088
Místo: Chomutov
HSÚ Wolves Chomutov
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 30. 09. 2017
13:00
č.z.: 4024
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Hostivař
ne 24. 09. 2017
15:00
č.z.: 4169
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 23. 09. 2017
15:00
č.z.: 4014
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Hradec Králové 1988
ne 17. 09. 2017
11:00
č.z.: 4081
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988
HBC Nové Strašecí
ne 17. 09. 2017
11:00
č.z.: 4082
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC ALPIQ Kladno
so 16. 09. 2017
16:00
č.z.: 4074
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Nové Strašecí
so 16. 09. 2017
15:00
č.z.: 4075
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Buldoci Stříbro
so 16. 09. 2017
13:00
č.z.: 4071
Místo: Praha - Horní Měcholupy
HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem
so 09. 09. 2017
13:30
č.z.: 4006
Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO Praha
TJ Lokomotiva Česká Třebová