Liga žen
so 07. 03. 2020
16:50
č.z.: 11052
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Plzeň-Litice
so 07. 03. 2020
16:00
č.z.: 11048
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)
SK Kelti 2008
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 07. 03. 2020
15:50
č.z.: 11028
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)
HC Švantlův Dvůr Písek
HBK Kyjov
so 07. 03. 2020
15:00
č.z.: 11031
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 07. 03. 2020
14:10
č.z.: 11034
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)
HBC Plzeň-Litice
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 07. 03. 2020
13:20
č.z.: 11032
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)
SK Kelti 2008
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 07. 03. 2020
13:20
č.z.: 11029
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)
HC Slavia Praha
HC Švantlův Dvůr Písek
so 07. 03. 2020
12:30
č.z.: 11036
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC Prachatice
so 07. 03. 2020
12:30
č.z.: 11042
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBK Kyjov
so 07. 03. 2020
11:40
č.z.: 11047
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)
HC Švantlův Dvůr Písek
SK Kelti 2008
so 07. 03. 2020
11:40
č.z.: 11039
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)
HBC Plzeň-Litice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 07. 03. 2020
10:50
č.z.: 11054
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)
HC Slavia Praha
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 07. 03. 2020
10:50
č.z.: 11040
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)
HBK Kyjov
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 07. 03. 2020
10:00
č.z.: 11050
Místo: PRAHA - Palmovka (plast)
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBC Prachatice
so 07. 03. 2020
10:00
č.z.: 11038
Místo: PRAHA - Palmovka (asfalt)
HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Plzeň-Litice
so 16. 11. 2019
16:00
č.z.: 11021
Místo: PRACHATICE
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HBC Prachatice
so 16. 11. 2019
14:00
č.z.: 11019
Místo: PRACHATICE
HC Švantlův Dvůr Písek
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 16. 11. 2019
13:00
č.z.: 11024
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Slavia Praha
so 16. 11. 2019
12:00
č.z.: 11023
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ
HC Slavia Praha
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 16. 11. 2019
11:00
č.z.: 11022
Místo: ČESKÁ TŘEBOVÁ
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 02. 11. 2019
15:00
č.z.: 11046
Místo: PÍSEK
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HC Švantlův Dvůr Písek
so 02. 11. 2019
15:00
č.z.: 11049
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBK Kyjov
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 02. 11. 2019
13:00
č.z.: 11014
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Prachatice
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 02. 11. 2019
12:50
č.z.: 11016
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 02. 11. 2019
12:00
č.z.: 11010
Místo: PÍSEK
HC Švantlův Dvůr Písek
TJ Lokomotiva Česká Třebová
so 02. 11. 2019
12:00
č.z.: 11013
Místo: PARDUBICE - Polabiny
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HBK Kyjov
so 02. 11. 2019
11:50
č.z.: 11018
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
HC Slavia Praha
so 02. 11. 2019
11:05
č.z.: 11017
Místo: PLZEŇ - Štruncovy sady
HC Slavia Praha
HBC Plzeň-Litice
so 12. 10. 2019
14:30
č.z.: 11037
Místo: PÍSEK
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
HC Švantlův Dvůr Písek
so 12. 10. 2019
14:00
č.z.: 11041
Místo: PARDUBICE - Svítkov
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 12. 10. 2019
13:00
č.z.: 11004
Místo: PARDUBICE - Svítkov
TJ Lokomotiva Česká Třebová
HBK Kyjov
so 12. 10. 2019
12:00
č.z.: 11006
Místo: PARDUBICE - Svítkov
HBK Kyjov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
so 12. 10. 2019
11:30
č.z.: 11001
Místo: PÍSEK
HC Švantlův Dvůr Písek
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
so 12. 10. 2019
11:00
č.z.: 11005
Místo: PARDUBICE - Svítkov
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice
TJ Lokomotiva Česká Třebová