Mladší žáci
ne 06. 05. 2012
13:00
č.z.: 25182
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 06. 05. 2012
09:00
č.z.: 25181
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 01. 04. 2012
14:30
č.z.: 25142
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti Nižbor
ne 01. 04. 2012
11:00
č.z.: 25141
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Kelti Nižbor
ne 25. 03. 2012
12:30
č.z.: 25124
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
HC Kert Park Praha
ne 25. 03. 2012
11:00
č.z.: 25126
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SK Ďáblové Praha
ne 25. 03. 2012
09:30
č.z.: 25123
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
HC Kert Park Praha
ne 25. 03. 2012
08:00
č.z.: 25125
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SK Ďáblové Praha
ne 11. 03. 2012
12:30
č.z.: 25114
Místo: Kladno - Sítná 2009
SK Kelti Nižbor
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 11. 03. 2012
10:00
č.z.: 25113
Místo: Kladno - Sítná 2009
SK Kelti Nižbor
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 27. 11. 2011
12:00
č.z.: 25086
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 27. 11. 2011
09:00
č.z.: 25085
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 13. 11. 2011
16:00
č.z.: 25074
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 13. 11. 2011
12:00
č.z.: 25084
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
HBC ALPIQ Kladno
ne 13. 11. 2011
10:30
č.z.: 25073
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 13. 11. 2011
09:00
č.z.: 25083
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
HBC ALPIQ Kladno
ne 06. 11. 2011
15:00
č.z.: 25070
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most
ne 06. 11. 2011
09:30
č.z.: 25069
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Pento Most
ne 23. 10. 2011
16:00
č.z.: 25050
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 23. 10. 2011
12:30
č.z.: 25058
Místo: Kladno - Sítná 2009
SK Kelti Nižbor
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 23. 10. 2011
10:30
č.z.: 25049
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 23. 10. 2011
10:00
č.z.: 25057
Místo: Kladno - Sítná 2009
SK Kelti Nižbor
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 16. 10. 2011
13:30
č.z.: 25038
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař B
ne 16. 10. 2011
10:00
č.z.: 25037
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Hostivař B
ne 09. 10. 2011
13:30
č.z.: 25036
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí
ne 09. 10. 2011
10:00
č.z.: 25035
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí
ne 25. 09. 2011
16:30
č.z.: 25020
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno
ne 25. 09. 2011
13:30
č.z.: 25014
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 25. 09. 2011
13:00
č.z.: 25016
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
HC Kert Park Praha
ne 25. 09. 2011
13:00
č.z.: 25019
Místo: Stadion mládeže UNL
Elba DDM Ústí nad Labem
HBC ALPIQ Kladno
ne 25. 09. 2011
10:00
č.z.: 25013
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
SK Spectrum Rebel Praha 8
ne 25. 09. 2011
10:00
č.z.: 25015
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
HC Kert Park Praha
ne 18. 09. 2011
13:30
č.z.: 25002
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 18. 09. 2011
12:00
č.z.: 25004
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
HBC Nové Strašecí
ne 18. 09. 2011
10:00
č.z.: 25001
Místo: Loba - Palmovka
SK Ďáblové Praha
Elba DDM Ústí nad Labem
ne 18. 09. 2011
09:00
č.z.: 25003
Místo: H. Měcholupy, ZŠ Křimická
HBC Hostivař B
HBC Nové Strašecí