Z šesti zápasů se odehrály čtyři! Kdo může být po podzimu spokojen?

Dva zápasy byly kvůli nepříznivému počasí odloženy, a tak jsme mohli vidět 4 klání. V něm bodovali papírově silnější celky. Kdo uzavřel podzimní část výhrou? To se dočtete o pár řádků níže.

Vikingové bojovali, ale na Zliv to nestačilo

HBC Vikings České Budějovice – HbC Zliv 2:4 (0:1,2:1,0:2)

Verb vsítil jako první, ale to bylo z první třetiny vše. V 19. minutě vyrovnal Štěpánek. Bušta navrátil hostům náskok, o který přišly v oslabení. Rozhodla poslední perioda, v níž skóroval Egner a Vlasák pečetil výhru v přesilovce.

Blatná na Písek nestačila

TJ Blatná Datels B– HC ŠD Písek 2:8 (1:4,0:2,1:2)

Písečtí hokejbalisté si vytvořili v prvních 15 minutách velký náskok, o který už nepřišli. Zdeněk Vinter korigoval gólem na 1:4, ale poté dominovali opět hosté. Rychlík kompletoval hattrick, nakonec se výsledek zastavil na 2:8.

Pedagog to proti Prachaticím zkusil

TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice B – HBC Prachatice B 0:3 (0:2,0:4,0:7)

Domácí si poslední zápas zřejmě moc neužili. Za to Horalové ano. Ti si zastříleli. Podrobnosti v elektronickém zápise.

Beer Stars a Olymp nenastoupily

SK Beer Stars Pluhův Žďár – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec (odl.)

Prachatice B a Sokolo nenastoupili

HBC Prachatice B – TJ Sokol Planá nad Lužnicí (odloženo)

Horalové tahali balónek z branky desetkrát

SK Suchdol nad Lužnicí B – HBC Prachatice C 10:0 (2:0,5:0,3:0)

Jednoznačná záležitost od prvních minut. I když domácí vedli po první třetině pouze 2:0, tak soupeři nic nedovolili. Druhá třetina vše rozsekla a Suchdol tak oslavil poslední výhru před zimní pauzou.