2. liga

Písek se překonal, Pedagogu dal 21 branek! Planá uspěla s Vikings

Písek nepřestává udivovat v navazujícím utkání vyprášil obranu Pedagogu 21 góly. Planá si poradila s Vikings a Beer Stars upevnily své postavení proti céčku Prachatic. Jaké výsledky byly v dalších zápasech?

Přetahovanou rozhodla Planá ve třetí části

HBC Vikings České Budějovice – TJ Sokol Planá nad Lužnicí 4:7 (1:3,3:1,0:3)

Začalo se velmi svižně. Po 7 sekundách hosté vedli a o pár minut déle to bylo dokonce 0:2. Hrouda druhým gólem poslal Planou do vedení 0:3, ale přišlo snížení. Ve druhé třetině Vikings zabrali a zápas vyrovnali. Pomohla jim k tomu přesiovka a paradoxně oslabení. Stav 4:4 se zlomil při gólu Machálka ve 41. minutě. Poté padli ještě dvě branky do prázdné klece.

Písek se s Pedagogem nemazal

TGB Swietelsky České Budějovice B – HC ŠD Písek 2:21 (0:6,2:4,0:11)

Zápas na jednu branku. Písek vystřelil ze 77 pozic a dal 21 branek. Od první třetiny bylo jasné, jak to dopadne, ale takový výsledek čekal málo kdo. Nejvíce gólů padlo paradoxně na konci zápasu. Podrobnosti v zápise.

Blatná to ve Zlivi zkusila, ale od začátku prohrávala

HbC Zliv – TJ Blatná Datels B 9:2 (5:1,2:0,2:1)

Rozvrstvené branky v první třetině přinesly hattrick Jílkovi a pohodový náskok Zlivi 5:1. Ve zbytku dvou třetin dal ještě hattrick Mikoláš a Zliv si poctivě utkání odbránila.

Beer Stars se konečně zadařilo

HBC Prachatice C – SK Beer Stars Pluhův Žďár 3:8 (0:4,3:1,0:3)

Horalové drželi krok se soupeřem pouze 14 minut. Za jednu minutu dostali 3 branky a na tabuli svítilo skóre 0:4 pro Pivní Hvězdy. Ty si v klidu dokráčely pro tři body, i když druhou periodu prohrály 3:1 a zápas se trochu zdramatizoval. Hrdinou byl Ondřej Vratislav, který hattrickem svůj celek uklidnil.