Suchdol si zastřílel, Blatná přetlačila Beer Stars

Jaké byly výsledky posledního kola 2. Ligy? Někomu se dařilo, někomu zase ne. Favorité vesměs pobrali body. Například Zliv padla a Blatná obrala Pluhův Žďár v nájezdech. Kdo se radoval? To se můžete dozvědět níže v této reportáži.

Planá bojovala s Pískem až do konce

TJ Sokol Planá nad Lužnicí – HC ŠD Písek 2:4 (0:2,0:2,2:0)

Favorit z Písku ukázal svou zkušenost v produktivitě. Po třinácti minutách hry hosté vedli 0:2. Po další třetině již dokonce 0:4. Planá měla v zápase 56 střel, přičemž z nich dokázala pouze snížit na celkový stav zápasu 2:4.

Písek rozstřílel i Olymp

HC ŠD Písek – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 8:2 (1:1,3:0,4:1)

Favorit z Písku ukázal svou zkušenost v produktivitě. Po třinácti minutách hry hosté vedli

Pedagogu se v Suchdole nedařilo

SK Suchdol nad Lužnicí B – TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice B 8:0 (5:0,0:0,3:0)

Víceméně se celý zápas odehrál ve třetině Českých Budějovic. Ty hrozily pouze sporadicky. Mezi hráči Suchdola vynikl hattrickem Dráb a Landa, který na tři branky přihrál.

V těsném souboji rozhodovaly nájezdy

SK Beer Stars Pluhův Žďár – TJ Blatná Datels B 2:3ss (0:0,1:2,1:0 – 0:0)

Vyrovnaný souboj od začátku, tak se dá specifikovat tento zápas. Na první branku se čekalo déle. Dočkali se ji Datlové, kteří ve 29. minutě šli do trháku 0:2. Ve stejné minutě však přišlo snížení. Blatná dobře bránila, ale Beer Stars chtěly za každou cenu vyrovnat. To se podařilo v přesilové hře, přičemž to domácí zkusili bez brankáře. A vyšlo to. Zápas došel do nájezdů, kde byli šikovnější Datlové.

Planá si spravila chuť na Prachaticích C

TJ Sokol Planá nad Lužnicí – HBC Prachatice C 7:4 (1:0,5:2,1:2)

Planá od začátku navyšovala tempo a Horalové měli co dělat. První třetinu ustáli poměrem 1:0. Ve druhé třetině prohrávali již 3:0, když dostali dvakrát v oslabení. Nakonec se skóre po 30 minutách zastavilo na 6:2. Planá si poslední třetinu pohlídala.

Prachatice B udolaly Zliv

HBC Prachatice B – HbC zliv 3:2 (0:0,1:1,2:1)

Prachatice B a Zliv odehrály dobrý zápas. Skóre otevřel Reindl ve druhé třetině, v níž hosté ještě zareagovali. Zápas se zlomil ve 32. minutě, kdy Šimůnek druhým gólem pojistil výhru v přesilové hře.

Vikings na Olymp nestačili

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec – HBC Vikings České Budějovice 6:2 (3:1,1:0,2:1)

Na domácí půdě Olymp příliš neprohrává. To ukázala první třetina. Domácí borci nedali borců z Českých Budějovic čuchnout.