Ve druhé lize byly gólové hody! Můžeme se na ně těšit i v příštím kole?

Druhá liga během minulého víkendu přinesla řadu zápasů. Téměř všech padalo velké množství branek, což se muselo divákům líbit. Komu se dařilo a kdo nezískal ani bod? A jak je připraveno další kolo 2. Ligy? Více se dozvíte níže z článku.

Sedmička zápasů – z výher se radoval Suchdol, Olymp, Zliv, Beer Stars a další

V sobotu 30. září 2023 poprvé body ztratila Planá nad Lužnicí, která prohrála proti Prachaticím B 2:5. Hosté hráli výborně v každé třetině a nepustili Planou do vedení, což rozhodlo. Naopak Céčko Prachatic muselo zkousnout porážku od Vikings, kteří hrají velmi dobře. Horalové dostali 7 branek a jednu dali. Olymp si vyšlápl na Datly vysoko 1:12 na jejich vlastní půdě. Posledním sobotním zápasem byl duel mezi Pedagogem a Beer Stars. Pivní hvězdy prohrávaly 2:0, avšak tři body strhly na svou v poslední třetině, kterou vyhráli 4:0. V neděli byla k vidění repríza finále, v němž svou sílu po delší době ukázala Zliv. Ta dala Písku 9 branek. Suchdol bral tři body proti HBC Prachaticím B za výsledek 7:3 a Olymp si podruhé vysoko zastřílel, když dal 18 branek Pedagogu.

Veškeré podrobnější výsledky naleznete zde.

Preview 2. Ligy: Jaké zápasy nás čekají?

V sobotu čeká Pedagog výjezd do Suchdola nad Lužnicí. Planá se bude snažit odčinit minulou prohru, stejně na tom bude jeho soupeř z Písku. Olymp si budou chtít zastřílet proti Vikings, s čím Vikingové nastoupí? Zliv půjde proti Béčku Prachatic a druhý celek Horalů pojede do Plané. Beer Stars přivítají Blatnou B.