V dalším kole 2. Ligy padalo hodně branek! Zliv překvapivě prohrála

V dalším kole 2. Ligy se děly věci! HbC Zliv prohrála na vlastním hřišti s českobudějovickými Vikings, kteří zvítězili 2:4. V dalších 4 zápasech padalo velké množství branek. Kdo v nich bral body? To se dozvíte níže v reportáži.

Olymp nedal Beer Stars šanci

TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec – SK Beer Stars Pluhův Žďár 9:2 (2:2,4:0,3:0)

Zápas byl vyrovnaná pouze první třetinu, v níž šli do vedení hosté. Beer Stars však na konci úvodní periody otočily skóre, Olymp však do první sirény ještě stihl vyrovnat. Následně ve zbytku duelu převzali otěže zápasu domácí, kteří přidali dalších 7 branek.

Béčko Prachatic dalo Pedagogu 10 branek

HBC Prachatice B – TGB Swietelsky Pedagog Českého Budějovice B 10:1 (7:1,2:0,1:0)

Hosté z Českých Budějovic vyslali na branku Prachatic pouze 5 střel, z nich dali jednu branku, i přesto po první třetině prohrávali 7:1, což rozhodlo celý zápas. Výčet střelců naleznete v odkazu zápasu.

Zliv padla! Vikings vezou cenné tři body

HbC Zliv – HBC Vikings České Budějovice 2:4 (1:0,0:2,1:2)

Vypadalo to, že domácí nebudou mít z Vikings sebemenší problémy, protože Bušta vstřelil vedoucí gól z přesilové hry ihned v první třetině. Vikings však začali hrát v průběhu duelu velmi dobře a ve druhé periodě otočili vývoj zápasu. Zlivi se podařilo na úvod poslední periody srovnat, avšak domácí také dvakrát faulovali. Vikings tak hráli dvojnásobnou přesilovou hru. Vikings dokázali proměnit obě z nich, čímž si zasloužili 3 body.

Blatná schyhtala debakl v Písku

HC ŠD Písek – TJ Blatná Datels B 16:2 (5:1,7:0,4:1)

Tempo zápasu okamžitě diktoval domácí Písek, který nedal hostům sebemenší šanci na body. Borci od Splavu dali v prvních pěti minutách hry pět branek, což rozhodlo. Datlové pouze korigovali vysokou výhru 16:2.

Suchdol si odvezl body z Prachatic

HBC Prachatice C – SK Suchdol nad Lužnicí B 0:7 (0:4,0:1,0:2)

Prachatické céčko se na domácí půdě proti Suchdolu ani jednou neprosadilo. Hosté měli vše pod kontrolou, rychle vedli a pohodově si dokráčeli pro tři body. Výčet střelců v odkazu zápasu.