Písek a Zliv vykročily k finále ve velkém stylu!

První dva zápasy semifinálových sérii 2. Ligy na jihu Čech byly opravdu zajímavé. Favorité ukázali svou pravou sílu! Písek proti Suchdolu nastoupil ve velkém stylu! Zliv si proti Olympu příjemně zahrála!

Suchdol dostal dva velké debakly

HC ŠD Písek – SK Suchdol nad Lužnicí 11:0 (0:0,6:0,5:0)

Suchdol nezačal špatně, když v první třetině držel Písek na uzdě. Písečtí střelci se však rozjeli ve druhé a třetí třetině, kdy se nedal brankostroj zastavit. Skvělé souhry vždy skončily v brance Suchdolu. Ten inkasoval jedenáctkrát. Čtyři branky zaznamenal Konopa.

HC ŠD Písek – SK Suchdol nad Lužnicí 16:2 (3:0,5:1,8:1)

V neděli bylo pro Suchdol ještě hůř. Hosté prohrávali rychle 3:0, přičemž tempo Písku se nedalo udržet. Domácí nasázeli ve druhé a třetí třetině dohromady 13 branek. Suchdol dvakrát korigoval, ale to zápas neovlivnilo.

Zliv chce zopakovat úspěch z loňského semifinále, opět proti Olympu

HbC Zliv – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 4:1 (1:0,3:1,0:0)

První zápas mezi Zliví a Olympem byl vyrovnaný, i když domácí měli navrch a pálili šanci za šancí. I tak vedla Zliv po 19. minutách 2:0, ale Olymp dokázal snížit. Uklidnění přišlo až ve 24. a 25. minutě, když domácí odskočili na rozdíl tří branek. Poté si vše pohlídali.

HbC Zliv – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 9:0 (3:0,3:0,3:0)

Nedělní zápas měl jiný nádech, protože Zliv proměňovala šance a Olymp se na nic nezmohl. Domácí dali v každé třetině tři pohodové branky a hladce zvítězili.