Liga starších žáků

Podzim starších žáků na jihu a západě Čech: Plzeň dominuje! Jihočeské celky však bojují!

Liga starších žáků je v regionu Čechy Západ a Čechy Jih spojena. Jak se v této mládežnické soutěži vyvíjel podzim? Nejlepším týmem byla HBC Plzeň, na kterou však tlačí čtyři jihočeské celky! Avšak střed tabulky je také velmi vyrovnaný! Podrobnosti naleznete v článku.

HBC Plzeň je o parník vepředu! O druhé místo bojuje Olymp a Suchdol nad Lužnicí

Starší žáci HBC Plzeň svým soupeřům opravdu utekli. Neprohráli ani jeden zápas, čili neztratili ani jeden bod. Na kontě mají 33 bodů se skórem 137:17. Mečouni umí jak vstřelit branku, tak skvěle bránit. Co za tím vězí? Nejspíše dobré vedení i talent. Avšak ten nechybí ani hráčům Jindřichova Hradce nebo Suchdolu nad Lužnicí. Olymp má na kontě 24 bodů a jako jeden z mála celků se snaží na Plzeň vyzrát. Obdobně na tom je Suchdol nad Lužnicí, který má navíc zápas k dobru a má tak možnost předskočit Olymp. Nasvědčuje tomu i lepší skóre. TOP 4 uzavírají prachatičtí Horalové.


Střed tabulky je vyrovnaný! Pedagog se chce vyšplhat výše, Dobřany hájí šestou pozici

Prachaticím na záda dýchá českobudějovický Pedagog, který má zápas k dobru. A má tak možnost Horaly předskočit. Podaří se to tomuto týmu? Západočeští Šneci se pohybují na šesté pozici se 12 body, avšak se stejným bodovým přídělem na ně doléhá Zliv. V závěsu těchto týmu se snaží vzdorovat v pořadí HC ŠD Písek, TJ Tatran Třemošná a SK Inter Blovice.

Tabulka Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
POŘ. TÝM Z SKÓRE B
1.
TJ Snack Dobřany
20 99:84 29
2.
HBC Prachatice
19 45:117 23
3.
SK Inter Blovice
20 60:120 17
4.
TJ Blatná Datels
20 62:128 13
5.
TJ Tatran...
19 38:167 8