Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.06.2024 | Královéhradecký Pohár 2024 |
Camp U14 - Červený Tým
|
1:1 |
Camp U14 - Modrý Tým
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
22.06.2024 | Královéhradecký Pohár 2024 |
Camp U14 - Červený Tým
|
5:2 |
HBC Hradec Králové 1988
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
22.06.2024 | Královéhradecký Pohár 2024 |
Česko - Juniorky U20
|
0:10 |
Camp U14 - Červený Tým
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
18.05.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
SK Rebel Praha
|
6:2 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
11.05.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:5sn |
HBC Hostivař
|
0 | 2 | 2 | 0 | |
08.05.2024 | Pardubický Pohár 2024 |
Camp U14 - Červený Tým
|
2:2 |
Camp U14 - Modrý Tým
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.05.2024 | Pardubický Pohár 2024 |
Camp U14 - Červený Tým
|
5:1 |
Česko - Ženy
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.05.2024 | Pardubický Pohár 2024 |
SK Hokejbal Letohrad
|
8:4 |
Camp U14 - Červený Tým
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
04.05.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
HBC Kladno
|
11:5 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
20.04.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
HBC Hostivař
|
5:2 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
13.04.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:1 |
HBC Tygři Mladá Boleslav
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
12.04.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
HC Kert Park Praha
|
0:16 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 3 | 3 | 0 | |
06.04.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
HBC Kladno
|
5:4sn |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
31.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
5:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
30.03.2024 | Extraliga dorostu |
HbC Zliv
|
1:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Ústecký kraj
|
0:2 |
Plzeňský kraj
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Středočeský kraj
|
3:2 |
Ústecký kraj
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Ústecký kraj
|
0:1 |
Hlavní město Praha
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
5:2 |
Ústecký kraj
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
23.03.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
SK Kelti 2008 A
|
3:5 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
17.03.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
10:3 |
Wolves Chomutov
|
1 | 3 | 4 | 0 | |
16.03.2024 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
22:2 |
TJ KOVO Praha
|
2 | 1 | 3 | 0 | |
10.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
03.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
1:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
25.02.2024 | Challenge Cup 2024 |
Pardubický kraj U15
|
2:0 |
Camp U14 - Modrý Tým
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
25.02.2024 | Challenge Cup 2024 |
Camp U14 - Modrý Tým
|
3:2 |
Camp U14 - Červený Tým
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
25.02.2024 | Challenge Cup 2024 |
Camp U14 - Modrý Tým
|
1:3 |
Česko - Ženy
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
25.02.2024 | Challenge Cup 2024 |
SK Hokejbal Letohrad
|
4:2 |
Camp U14 - Modrý Tým
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
18.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
5:2 |
HBC Kladno
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
11.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
5:0 |
SK Kelti 2008 B
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
05.11.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:0 |
HbC Zliv
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
04.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:3sn |
HBC Hostivař
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
28.10.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
HBC Tygři Mladá Boleslav
|
1:8 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 2 | |
22.10.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
14:2 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
15.10.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Plzeň
|
4:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
14.10.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
7:4 |
SK Kelti 2008 A
|
0 | 2 | 2 | 0 | |
07.10.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
TJ KOVO Praha
|
2:8 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
30.09.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:3 |
HC Kert Park Praha
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
24.09.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
23.09.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Wolves Chomutov
|
6:2 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
16.09.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2:1sn |
SK Rebel Praha
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
09.09.2023 | Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever |
SK Kelti 2008 B
|
2:10 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
27.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
HBC Svítkov Stars Pardubice
|
3:1 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
27.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
HBC Plzeň
|
1:0 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
26.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
HC Kert Park Praha
|
1:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký Pohár 2024 - Základní část | Camp U14 - Červený Tým | útočník | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pardubický Pohár 2024 - Základní část | Camp U14 - Červený Tým | útočník | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Memoriál Libora Topolánka 2023 - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj krajských výběrů U15 - Skupina Západ | Ústecký kraj | obránce | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Challenge Cup 2024 - Základní část | Camp U14 - Modrý Tým | útočník | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | obránce | 8 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | obránce | 20 | 5 | 18 | 23 | 1 | 0 | 6 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | obránce | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj krajských výběrů U13 - Play-Off | Ústecký kraj | obránce | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Českotřebovský Pohár - Jaro 2023 - Základní část | Camp U14 - Červený Tým | útočník | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj krajských výběrů U13 - Skupina A | Ústecký kraj | obránce | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | obránce | 11 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 19 | 12 | 28 | 40 | 0 | 0 | 14 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnaj krajských výběrů U13 - 2022 - Play-Off | Ústecký kraj | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj krajských výběrů U13 - 2022 - Skupina A | Ústecký kraj | útočník | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 9 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 18 | 5 | 4 | 9 | 0 | 0 | 8 |
Sezóna 2020-2021 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor přípravek - Čechy Střed a Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Letní Pohár mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |