Český pohár
Finále
HBC Hostivař - HBC Svítkov Stars Pardubice: 1:0
O 3. místo
TJ Blatná Datels - HBC Kladno: 0:1
Semifinále
HBC Kladno - HBC Svítkov Stars Pardubice: 0:1
TJ Blatná Datels - HBC Hostivař: 0:1
Čtvrtfinále
TJ Blatná Datels - Elba DDM Ústí nad Labem: 1:0
HBC Hostivař - SK Suchdol nad Lužnicí: 1:0
HBK Vsetín - HBC Svítkov Stars Pardubice: 0:1
HBC Kladno - HBC Pardubice: 1:0
4. kolo
HBK Vsetín - HbK Karviná: 1:0
Elba DDM Ústí nad Labem - HC Kert Park Praha: 1:0
ne 05. 03. 2023
11:00
č.z.: 3075
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
HC Kert Park Praha
HBC Pardubice - HBC Hradec Králové 1988: 1:0
pá 03. 03. 2023
18:30
č.z.: 3074
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Pardubice
HBC Hradec Králové 1988
SK Suchdol nad Lužnicí - HBK Bulldogs Brno: 1:0
ne 26. 02. 2023
13:00
č.z.: 3070
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBK Bulldogs Brno
SK Pedagog České Budějovice - TJ Blatná Datels: 0:1
ne 26. 02. 2023
13:00
č.z.: 3072
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
TJ Blatná Datels
HC ŠD Písek - HBC Kladno: 0:1
HBC Svítkov Stars Pardubice - SK Kometa Polička: 1:0
ne 26. 02. 2023
12:00
č.z.: 3073
Místo: Pardubice - Svítkov
HBC Svítkov Stars Pardubice
SK Kometa Polička
HBC Plzeň - HBC Hostivař: 0:1
3. kolo
Rafani Praha - HBC Plzeň: 0:1
HC ŠD Písek - HBC Plzeň-Litice: 1:0
HBC Dandy Malé Březno - Elba DDM Ústí nad Labem: 0:1
čt 17. 11. 2022
15:30
č.z.: 3067
Místo: Most - M. B.
HBC Dandy Malé Březno
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: 1:0
čt 17. 11. 2022
15:00
č.z.: 3059
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Pedagog České Budějovice - HBC Prachatice: 1:0
čt 17. 11. 2022
14:00
č.z.: 3060
Místo: České Budějovice
SK Pedagog České Budějovice
HBC Prachatice
Vlčí smečka Ústí nad Labem - HBC Kladno: 0:1
TJ Blatná Datels - TJ Snack Dobřany: 1:0
TJ Sokol Poruba - HbK Karviná: 0:1
SK Kometa Polička - Ježci Heřmanův Městec B: 1:0
HBC Tygři Mladá Boleslav - HC Kert Park Praha: 0:1
čt 17. 11. 2022
13:00
č.z.: 3065
Místo: Mladá Boleslav
HBC Tygři Mladá Boleslav
HC Kert Park Praha
HBC Rakovník - HBC Hostivař: 0:1
HBK Vsetín - HBC Hodonín: 1:0
Ježci Heřmanův Městec - HBC Hradec Králové 1988: 0:1
čt 17. 11. 2022
11:00
č.z.: 3058
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec
HBC Hradec Králové 1988
HBK Bulldogs Brno - SK Hokejbal Letohrad: 1:0
HBC Pardubice B - HBC Svítkov Stars Pardubice: 0:1
čt 17. 11. 2022
10:00
č.z.: 3057
Místo: Pardubice - Polabiny
HBC Pardubice B
HBC Svítkov Stars Pardubice
TJ KOVO Praha - HBC Pardubice: 0:1
2. kolo
HSÚ Berani Ústí nad Labem - HBC Dandy Malé Březno: 0:1
ne 06. 11. 2022
14:30
č.z.: 3052
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Berani Ústí nad Labem
HBC Dandy Malé Březno
HBC Rakovník - HBC Ještěři Ústí nad Labem: 1:0
HBC Hostivař B - Ježci Heřmanův Městec: 0:1
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec - JVSK SLZA Okříšky: 1:0
ne 30. 10. 2022
15:00
č.z.: 3040
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
JVSK SLZA Okříšky
TJ Sokol Poruba - SK IHC Jaselská Opava: 1:0
HBC Prachatice B - SK Suchdol nad Lužnicí: 0:1
SK Kelti 2008 - HBC Tygři Mladá Boleslav: 0:1
Ježci Heřmanův Městec B - HC Jestřábi Přelouč: 1:0
pá 28. 10. 2022
14:00
č.z.: 3038
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
HC Jestřábi Přelouč
HBC Hodonín - Eagles Brno: 1:0
SK Horní Bříza - TJ Blatná Datels: 0:1
TJ Sršni Svitavy - HBK Bulldogs Brno: 0:1
HBC Malenovice - HBK Vsetín: 0:1
SK Suchdol nad Lužnicí B - SK Pedagog České Budějovice: 0:1
pá 28. 10. 2022
14:00
č.z.: 3041
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí B
SK Pedagog České Budějovice
TJ Lokomotiva Česká Třebová - SK Kometa Polička: 0:1
pá 28. 10. 2022
12:30
č.z.: 3037
Místo: Česká Třebová
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SK Kometa Polička
SK Prachovice - HBC Pardubice B: 0:1
HBC Plzeň B - TJ KOVO Praha: 0:1
HbC Zliv - HC ŠD Písek: 0:1
SHC Killers Litoměřice - Vlčí smečka Ústí nad Labem: 0:1
čt 27. 10. 2022
17:00
č.z.: 3051
Místo: Litoměřice
SHC Killers Litoměřice
Vlčí smečka Ústí nad Labem
HBC Nové Strašecí - Rafani Praha: 0:1
HC Buldoci Stříbro - HBC Plzeň-Litice: 0:1
út 25. 10. 2022
19:00
č.z.: 3045
Místo: Plzeň - Štruncovy sady
HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň-Litice
1. kolo
HBC Plzeň-Litice - HBC Taurus Plzeň: 1:0
HBC Rakovník - Defekt Třebíz: 1:0
TJ Snack Dobřany B - SK Horní Bříza: 0:1
TJ KOVO Praha B - Rafani Praha: 0:1
HBC Dandy Malé Březno - Panthers Kadaň: 1:0
Ježci Heřmanův Městec B - SK Hokejbal Letohrad B: 1:0
pá 30. 09. 2022
19:00
č.z.: 3009
Místo: Heřmanův Městec
Ježci Heřmanův Městec B
SK Hokejbal Letohrad B
HBC Plzeň C - SK Kelti 2008: 0:1
HC ŠD Písek - SK Pedagog České Budějovice B: 1:0
HCB Fireball 99 Plzeň - HBC Plzeň B: 0:1
Elba DDM Ústí nad Labem B - SHC Killers Litoměřice: 0:1
st 28. 09. 2022
17:00
č.z.: 3028
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem B
SHC Killers Litoměřice
HC Jestřábi Přelouč - HBC Pardubice C: 1:0
SK Sudoměřice - HBC Malenovice: 0:1
HBC Hradec Králové 1988 B - Ježci Heřmanův Městec: 0:1
st 28. 09. 2022
14:30
č.z.: 3011
Místo: Hradec Králové
HBC Hradec Králové 1988 B
Ježci Heřmanův Městec
HBK Bulldogs Brno B - HBC Hodonín: 0:1
HBC Opatovice nad Labem - TJ Lokomotiva Česká Třebová: 0:1
st 28. 09. 2022
14:00
č.z.: 3013
Místo: Přelouč
HBC Opatovice nad Labem
TJ Lokomotiva Česká Třebová
SC Dragons Ústí nad Labem - HBC Tygři Mladá Boleslav: 0:1
st 28. 09. 2022
14:00
č.z.: 3025
Místo: Ústí nad Labem
SC Dragons Ústí nad Labem
HBC Tygři Mladá Boleslav
HBC Rolling Balwans Plzeň - TJ Blatná Datels: 0:1
TJ Sršni Svitavy - HBC Flyers Jihlava: 1:0
SK Kalich Tábor - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: 0:1
st 28. 09. 2022
13:00
č.z.: 3014
Místo: Pluhův Žďár
SK Kalich Tábor
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Kladno B - HBC Nové Strašecí: 0:1
HBC Přerov - Eagles Brno: 0:1
SK Prachovice - HbC Chlumec nad Cidlinou: 1:0
JVSK SLZA Okříšky - SK Jihlava: 1:0
HC Buldoci Stříbro - TJ Tatran Třemošná: 1:0
HC Red Wings Hrdlořezy - HBC Hostivař B: 0:1
HbK Karviná B - TJ Sokol Poruba: 0:1
SK Dubí - HSÚ Berani Ústí nad Labem: 0:1
SK Beer Stars Pluhův Žďár - SK Suchdol nad Lužnicí B: 0:1
st 28. 09. 2022
10:00
č.z.: 3016
Místo: Pluhův Žďár
SK Beer Stars Pluhův Žďár
SK Suchdol nad Lužnicí B
HBC Vikings České Budějovice - HbC Zliv: 0:1
HBC Prachatice B - HBC Flames Volary: 1:0
HC Warriors Havířov - SK IHC Jaselská Opava: 0:1
HBK Vsetín - HBC Enviform Třinec: 1:0