Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Blatná Datels
|
3:8 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
28.04.2024 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
HbC Zliv
|
4:3sn |
TJ Blatná Datels
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
14.04.2024 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
HC Buldoci Stříbro
|
3:2sn |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
07.04.2024 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Blatná Datels
|
2:0 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 0 | 0 | 1 | |
10.03.2024 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
HBC Prachatice
|
5:3 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
03.03.2024 | Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 3 |
TJ Blatná Datels
|
2:1 |
HBC Plzeň
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
03.03.2024 | Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 3 |
HC Buldoci Stříbro
|
4:1 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
03.03.2024 | Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 3 |
TJ Blatná Datels
|
3:1 |
TJ Tatran Třemošná
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
03.03.2024 | Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 3 |
HbC Zliv
|
3:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
03.03.2024 | Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 3 |
HC Buldoci Stříbro
|
6:1 |
TJ Blatná Datels
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
17.02.2024 | Pražský míček 2024 |
Česko U16 - Dívky
|
6:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
17.02.2024 | Pražský míček 2024 |
HBC Most
|
3:2sn |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
17.02.2024 | Pražský míček 2024 |
TJ Blatná Datels
|
7:0 |
HC Kert Park Praha
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
26.11.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Tatran Třemošná
|
5:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 1 | |
19.11.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Blatná Datels
|
6:4 |
TJ Snack Dobřany
|
2 | 1 | 3 | 0 | |
05.11.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
HBC Plzeň
|
5:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
22.10.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Blatná Datels
|
8:0 |
HbC Zliv
|
0 | 4 | 4 | 0 | |
15.10.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Inter Blovice
|
1:5 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.10.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Blatná Datels
|
0:6 |
HC Buldoci Stříbro
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.10.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
7:1 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
24.09.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Blatná Datels
|
13:5 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
17.09.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
HC ŠD Písek
|
8:6 |
TJ Blatná Datels
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
10.09.2023 | Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Blatná Datels
|
2:1 |
HBC Prachatice
|
0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 3 - Skupina B | TJ Blatná Datels | útočník | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Pražský míček 2024 - Základní část | TJ Blatná Datels | útočník | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 3 - Play-Off | TJ Blatná Datels | útočník | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TJ Blatná Datels | obránce | 15 | 3 | 6 | 9 | 0 | 0 | 2 |