Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
3:4 |
HBC Plzeň
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
04.05.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
HC ŠD Písek
|
6:1 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
01.05.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
4:2 |
Jihomoravský kraj a Vysočina
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.05.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Pardubický kraj
|
4:0 |
Jihočeský kraj
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.05.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
1:2 |
Středočeský kraj
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.05.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
4:1 |
Jihomoravský kraj a Vysočina
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
27.04.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
6:2 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
06.04.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
3:2 |
HBC Kladno
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
05.04.2024 | Extraliga dorostu |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
3:4sn |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
30.03.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Inter Blovice
|
0:13 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Jihočeský kraj
|
3:2sn |
Hlavní město Praha
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
29.03.2024 | Turnaj krajských výběrů U15 |
Plzeňský kraj
|
1:2sn |
Jihočeský kraj
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
23.03.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
12:3 |
TJ Tatran Třemošná
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
17.03.2024 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
11:1 |
TJ Tatran Třemošná
|
0 | 3 | 3 | 0 | |
16.03.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
HBC Plzeň
|
9:3 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
10.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
02.03.2024 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Blatná Datels
|
2:3sn |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
26.11.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
6:1 |
HBC Prachatice
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
25.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0:5 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
19.11.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
9:1 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
18.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Snack Dobřany
|
2:6 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
17.11.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Plzeň
|
3:2sn |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
11.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
7:3 |
SK Inter Blovice
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
05.11.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
5:4sn |
SK Kelti 2008
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
04.11.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
HC ŠD Písek
|
4:2 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
22.10.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
3:7 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
21.10.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TJ Tatran Třemošná
|
0:11 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2 | 2 | 4 | 0 | |
15.10.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
11:4 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 2 | 2 | 0 | |
14.10.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
4:3 |
HBC Plzeň
|
0 | 1 | 1 | 2 | |
08.10.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Tatran Třemošná
|
1:3 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
07.10.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
HBC Prachatice
|
2:11 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
01.10.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
30.09.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
7:1 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
24.09.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
4:3sn |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
23.09.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
3:4 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
16.09.2023 | Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
5:1 |
TJ Snack Dobřany
|
2 | 0 | 2 | 0 | |
03.09.2023 | O pohár starosty města Blovice |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2:3sn |
SK Rebel Praha
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
03.09.2023 | O pohár starosty města Blovice |
SK Inter Blovice
|
0:2 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 4 | |
03.09.2023 | O pohár starosty města Blovice |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2:3 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
02.09.2023 | O pohár starosty města Blovice |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
2:3 |
HBC Hostivař
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
02.09.2023 | O pohár starosty města Blovice |
Wolves Chomutov
|
5:3 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.09.2023 | Extraliga dorostu |
HbC Zliv
|
4:5p |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnaj krajských výběrů U15 - Final Four - Play-Off | Jihočeský kraj | obránce | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj krajských výběrů U15 - Skupina Západ | Jihočeský kraj | obránce | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Turnaj krajských výběrů U15 - Final Four - Základní část | Jihočeský kraj | obránce | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Nadstavba - Skupina A | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | obránce | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 |
O pohár starosty města Blovice - Základní část | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | obránce | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | útočník | 14 | 1 | 8 | 9 | 0 | 0 | 0 |
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice | obránce | 14 | 7 | 9 | 16 | 1 | 0 | 4 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 22 | 4 | 15 | 19 | 0 | 0 | 8 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 5 - Play-Off | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 5 - Skupina A | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2020-2021 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2019-2020 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor přípravek - Čechy Jih - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2018-2019 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor přípravek - Čechy Jih + Západ - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2017-2018 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor přípravek - Čechy Jih - Základní část | SK Pedagog České Budějovice | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |