Matyáš Parkman

útočník 23. 06. 2012 14 let
Datum Kolo Soutěž Domácí Skóre Hosté G A B TM
17.10.2026 Extraliga dorostu
HBC Prachatice
5:6sn
SK Suchdol nad Lužnicí
0 0 0 0
11.10.2026 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HBC Prachatice
2:7
HBC Blovice
1 0 1 2
10.10.2026 Extraliga dorostu
SK Kelti 2008
5:6p
HBC Prachatice
0 0 0 0
04.10.2026 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HC ŠD Písek
11:6
HBC Prachatice
2 0 2 0
03.10.2026 Extraliga dorostu
HBC Prachatice
5:2
HBC Kladno
0 0 0 2
28.09.2026 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
4:5p
HBC Prachatice
1 0 1 0
27.09.2026 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HBC Prachatice
7:4
SK Pedagog České Budějovice
3 3 6 0
26.09.2026 Extraliga dorostu
HBC Prachatice
13:0
TJ Snack Dobřany
0 1 1 2
20.09.2026 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
14:2
HBC Prachatice
2 0 2 2
13.09.2026 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HBC Prachatice
13:2
SK Suchdol nad Lužnicí
6 2 8 0
12.09.2026 Extraliga dorostu
Elba DDM Ústí nad Labem
2:3
HBC Prachatice
0 1 1 0
05.09.2026 Extraliga dorostu
HBC Prachatice
7:5
HBC Tygři Mladá Boleslav
1 0 1 0
Sezóna 2026-2027 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část HBC Prachatice útočník 5 14 5 19 0 1 4
Extraliga dorostu - Divize Západ HBC Prachatice útočník 7 2 2 4 0 0 4
Sezóna 2025-2026 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Turnaj krajských výběrů U15 - Final Four - Play-Off Jihočeský kraj útočník 0 0 0 0 0 0 0
Turnaj krajských výběrů U15 - Final Four - Základní část Jihočeský kraj útočník 0 0 0 0 0 0 0
Turnaj krajských výběrů U15 - Skupina Západ Jihočeský kraj útočník 0 0 0 0 0 0 0
Extraliga dorostu - Nadstavba - Skupina B - Západ HBC Prachatice útočník 2 0 1 1 0 0 0
Extraliga dorostu - Ligový Pohár HBC Prachatice útočník 2 0 1 1 0 0 2
Liga starších žáků - Finálový turnaj - Play-Off HBC Prachatice útočník 2 0 3 3 0 0 0
Liga starších žáků - Finálový turnaj - Skupina A HBC Prachatice útočník 3 1 0 1 1 0 2
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část HBC Prachatice útočník 24 17 22 39 1 1 28
Sezóna 2024-2025 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Liga starších žáků - Finálový turnaj - Play-Off HBC Prachatice útočník 1 0 0 0 0 0 0
Turnaj krajských výběrů U13 - Play-Off Jihočeský kraj útočník 1 0 0 0 0 0 0
Liga starších žáků - Finálový turnaj - Skupina B HBC Prachatice útočník 2 0 0 0 0 0 0
Turnaj krajských výběrů U13 - Skupina A Jihočeský kraj útočník 4 1 0 1 0 0 0
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Nadstavba - Skupina A HBC Prachatice útočník 5 0 0 0 0 0 2
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část HBC Prachatice útočník 11 1 3 4 0 0 4
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část HBC Prachatice útočník 19 29 10 39 0 1 27
Sezóna 2023-2024 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Nadstavba - Skupina B HBC Prachatice útočník 2 0 0 0 0 0 2
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část HBC Prachatice útočník 12 0 3 3 0 0 6
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část HBC Prachatice útočník 18 8 9 17 0 1 8
Sezóna 2022-2023 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část HBC Prachatice útočník 1 0 0 0 0 0 0
Turnaje mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Turnaj JIH - 4 HBC Prachatice útočník 2 1 0 1 0 0 0
Turnaje mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Turnaj JIH - 1 HBC Prachatice útočník 2 1 1 2 0 0 0
Turnaje mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Turnaj JIH - 3 HBC Prachatice útočník 2 2 2 4 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část HBC Prachatice útočník 15 5 5 10 0 0 2
Sezóna 2021-2022 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor přípravek - Čechy Jih - Základní část HBC Prachatice obránce 0 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2020-2021 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor minipřípravek - Čechy Jih - Základní část HBC Prachatice útočník 0 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2019-2020 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor minipřípravek - Čechy Jih - Základní část HBC Prachatice útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0