Známe všechny semifinalisty! Favoriti ani jednou nezaváhali!

Čtvrtfinále play off 2. Ligy na jihu Čech je u konce! Všichni papíroví favorité ani jednou nezaváhali a postoupili po třech vítězstvích v řadě do další fáze, a to do semifinále! Jaké byly vývoje jednotlivých zápasů v sériích již minulého čtvrtfinále?

Suchdol ukázal svou sílu i v Táboře

SK Kalich Tábor – SK Suchdol nad Lužnicí 1:8 (1:2,0:2,0:4)

Suchdol už nechtěl hrát další zápas v sérii, a proto do zápasu vletěl. Po 8 a půl minutě hry vedl po gólech Kohla a Dlugoše 0:2. Táboru se povedlo snížit v oslabení, ale to bylo vše. Poté byl celý zápas v režii hostů, kteří dávali gól za gólem. Nakonec se skóre zastavilo na číslech 1:8.

Zliv si formu přenesla i do Pluhova Žďáru

SK Beer Stars Pluhův Žďár – HbC Zliv 1:9 (0:2,1:3,0:4)

Otěže zápasu měla na své straně Zliv, která se prvních 10 minut rozehřívala, avšak poté dala 2 uklidňující branky. V prostředním dějství vedli hosté již 0:5, přičemž Vaněk korigoval gólem na 1:5. Poslední třetina byla pouze pojistkou pro hostující celek. Čipera opět s hattrickem.

Písek ukázal svou sílu na hřišti Vikings

HBC Vikings České Budějovice – HC ŠD Písek 1:15 (0:1,0:8,1:6)

Vikings drželi krok s Pískem pouze první třetinu, po níž prohrávali 0:1. Poté se rozběhl písecký brankostroj, který trval do konce zápasu. Vikings dostali na závěr sezóny 15 branek. V zápase bylo mnoho střelců s více než jedním gólem, které najdete v zápise z utkání.

Prachatice vyřazení nezvrátily

HBC Prachatice B – TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 0:2 (0:1,0:1,0:0)

Horalové odehráli doma s Olympem vyrovnanou partii, avšak střelecky lépe se vyspali hokejbalisté z Jindřichova Hradce. Ti využili ve 12. minutě přesilovou hru a byli krůček od postupu. Ten potvrdili ve svém vlastním oslabení v čase 21:06, přičemž i tuto branku zajistit Michal Přibyl. Olymp do konce zápasu neinkasoval.